آرمین آتیه دایره ابری jpg - درباره ما
درباره ما؛

درباره کالا پخش آرمین آتیه

شرکت کالا پخش آرمین آتیه یکی از شرکت های پیشرو در زمینه پخش محصولات غذایی به خصوص در شاخه محصولات پروتئینی و فراورده های گوشتی در ایران می باشد .

این شرکت بدلیل اهمیت درک مشتریان و پاسخگو بودن نسبت به آنان و همچنین توجهی که به بررسی وضعیت رقبا دارد سعی بر آن دارد که به مزیت رقابتی پایدارتری دست یافته و در نتیجه عملکرد بهتری در جهت پخش محصولات برای شرکت های تولیدی به ارمغان بیاورد .

نماینده انحصاری محصولات VITUP

شرکت کالا پخش آرمین آتیه

شرکت کالا پخش آرمین آتیه با هدف پخش محصولات با کیفیت از شرکت ها و برندهای معتبر ایرانی تاسیس شد و با سیستم یکپارچه توزیع پیشرفته تمامی این محصولات را توسط ناوگان حمل و نقل گسترده و نیروی انسانی متبحر و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و ایمنی و همچنین مانیتورینگ تمامی محصولات از مبدا تا مقصد را پشتیبانی کرده و آسودگی خیال برای شرکت ها و مشتریان به ارمغان می آورد تا این محصولات با کیفیت را به راحتی بدست مصرف کنندگان گرامی برساند .

32
تعداد ناوگان حمل و نقل
140
تعداد نیرو
1378
سابقه از سال
4
شعبات
آتیه لوگو بکگراند تیره 2 - درباره ما
شعار ما
هدف ما

” غذای سالم، جامعه سالم ” می باشد و شرکت کالا پخش آرمین آتیه با بیش از 20 سال خدمت به هموطنان گرامی در رسیدن به این هدف تمام توان خود را بکار گرفته و سعی کرده است که همیشه بهترین و با کیفیت ترین محصولات از شرکت هایی با برند های معتبر ایرانی در سبد محصولات خود داشته باشد تا برای همه هم میهنان عزیز عرضه نماید .

  • بهترین محصولات
  • با کیفیت ترین محصولات
  • برندهای معتبر ایرانی
  • غذای سالم، جامعه سالم